| Tank Name | M | Type | Nation | Tier | Ø Damage | Ø XP | Battles | Victories | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leopard 1 | 10 | 2486,94 | 800 | 981 | 51,27% | 2067,70 | |||||
| WZ-120-1G FT | 8 | 1153,89 | 657 | 779 | 45,83% | 1154,22 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1453,40 | 834 | 644 | 54,19% | 1775,89 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 1064,29 | 762 | 535 | 49,35% | 1327,36 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 1071,67 | 612 | 472 | 44,07% | 1148,71 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1597,51 | 821 | 402 | 50,50% | 1519,59 | |||||
| ARL 44 | 6 | 457,26 | 300 | 398 | 44,47% | 598,69 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 1664,40 | 918 | 378 | 56,61% | 2213,11 | |||||
| STB-1 | 10 | 2098,95 | 819 | 377 | 54,11% | 1702,83 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 2044,19 | 745 | 366 | 57,65% | 1614,22 | |||||
| Object 277 | 10 | 1541,45 | 701 | 363 | 44,35% | 1060,18 | |||||
| LT-432 | 8 | 676,49 | 732 | 313 | 47,28% | 1197,16 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 2338,90 | 830 | 302 | 47,68% | 1798,20 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1073,05 | 724 | 282 | 46,45% | 1032,66 | |||||
| T-34-85M | 6 | 808,15 | 620 | 273 | 53,11% | 1364,09 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 2559,34 | 860 | 266 | 51,50% | 2167,97 | |||||
| KV-2 | 6 | 864,84 | 654 | 245 | 53,88% | 1537,03 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 2493,07 | 939 | 242 | 59,92% | 2423,42 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 1851,18 | 917 | 239 | 56,90% | 2263,51 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 1950,83 | 773 | 237 | 51,48% | 1627,86 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 1570,09 | 645 | 231 | 38,96% | 1056,54 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 639,93 | 754 | 225 | 51,56% | 1278,26 | |||||
| CS-63 | 10 | 2362,05 | 917 | 220 | 59,55% | 2253,35 | |||||
| BZ-176 | 8 | 1954,91 | 1024 | 204 | 57,35% | 2119,16 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 2131,68 | 930 | 202 | 52,97% | 2089,78 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1760,65 | 842 | 197 | 52,79% | 1884,52 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 693,01 | 389 | 183 | 48,09% | 781,18 | |||||
| T110E3 | 10 | 1961,51 | 768 | 168 | 54,17% | 1374,59 | |||||
| Leox | 9 | 2421,23 | 1050 | 167 | 65,27% | 2559,63 | |||||
| T-10 | 9 | 653,34 | 565 | 163 | 44,17% | 400,47 | |||||
| Kranvagn | 10 | 2192,84 | 868 | 159 | 57,23% | 1863,64 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 2062,20 | 1015 | 152 | 54,61% | 2330,71 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2702,04 | 972 | 140 | 53,57% | 1972,50 | |||||
| IS-7 | 10 | 2525,25 | 972 | 138 | 54,35% | 2564,60 | |||||
| KV-1 | 5 | 286,08 | 237 | 133 | 44,36% | 362,74 | |||||
| T110E5 | 10 | 2398,71 | 921 | 129 | 51,94% | 2070,66 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 2428,38 | 868 | 121 | 47,93% | 1995,88 | |||||
| Durendal | 10 | 2936,19 | 957 | 121 | 59,50% | 2286,01 | |||||
| Rheinmetall Panzerwagen | 10 | 1056,31 | 793 | 117 | 47,01% | 1196,24 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 945,39 | 695 | 115 | 45,22% | 1050,12 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1916,81 | 783 | 110 | 43,64% | 1354,14 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 1159,54 | 607 | 109 | 43,12% | 847,90 | |||||
| T-150 | 6 | 490,49 | 373 | 107 | 45,79% | 625,60 | |||||
| Ho-Ri 3 | 10 | 3087,38 | 816 | 104 | 53,85% | 2306,02 | |||||
| M-V-Y | 10 | 3005,74 | 1103 | 102 | 68,63% | 2985,52 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 2551,80 | 961 | 97 | 62,89% | 2280,97 | |||||
| Object 261 | 10 | 1212,41 | 635 | 97 | 46,39% | 926,97 | |||||
| Type 64 | 6 | 328,51 | 332 | 93 | 46,24% | 592,58 | |||||
| M40/M43 | 8 | 1196,71 | 677 | 90 | 53,33% | 1283,67 | |||||
| Panzer 58 Mutz | 8 | 676,46 | 509 | 90 | 40,00% | 597,36 | |||||
| GSOR 1008 | 8 | 1524,63 | 737 | 89 | 44,94% | 1506,09 | |||||
| UDES 16 | 9 | 1095,21 | 663 | 84 | 48,81% | 913,71 | |||||
| T92 | 8 | 342,69 | 417 | 81 | 33,33% | 359,69 | |||||
| KV-3 | 7 | 788,24 | 573 | 79 | 56,96% | 965,22 | |||||
| KV-85 | 6 | 459,18 | 387 | 78 | 47,44% | 563,57 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 799,63 | 570 | 78 | 50,00% | 843,29 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 2655,88 | 918 | 78 | 52,56% | 2241,63 | |||||
| M53/M55 | 9 | 1205,79 | 738 | 77 | 51,95% | 1266,86 | |||||
| T110E4 | 10 | 2997,12 | 930 | 73 | 61,64% | 2762,13 | |||||
| T-28 | 4 | 137,25 | 159 | 72 | 47,22% | 218,76 | |||||
| Object 274a | 8 | 1197,32 | 761 | 69 | 46,38% | 1391,70 | |||||
| IS | 7 | 846,33 | 601 | 67 | 44,78% | 1045,16 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1233,55 | 577 | 65 | 36,92% | 877,19 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 2953,31 | 1028 | 65 | 64,62% | 2849,16 | |||||
| KV-1S | 6 | 299,37 | 287 | 65 | 49,23% | 345,77 | |||||
| Strv S1 | 8 | 927,53 | 494 | 62 | 40,32% | 669,11 | |||||
| Lansen C | 8 | 1520,02 | 798 | 62 | 40,32% | 1843,77 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 1593,74 | 887 | 58 | 53,45% | 2081,37 | |||||
| Löwe | 8 | 1208,43 | 866 | 58 | 63,79% | 1437,26 | |||||
| Type 71 | 10 | 2848,07 | 1114 | 57 | 59,65% | 2835,99 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 1898,40 | 1017 | 57 | 52,63% | 2573,15 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 665,39 | 532 | 54 | 48,15% | 553,10 | |||||
| ISU-152K | 8 | 917,11 | 563 | 54 | 42,59% | 745,69 | |||||
| SU-85 | 5 | 295,09 | 242 | 53 | 47,17% | 484,61 | |||||
| T-44 | 8 | 1037,79 | 695 | 53 | 50,94% | 1396,06 | |||||
| BZ-75 | 10 | 2910,47 | 911 | 51 | 47,06% | 2623,41 | |||||
| FV215b (183) | 10 | 2012,02 | 791 | 50 | 62,00% | 1612,34 | |||||
| 112 | 8 | 1073,20 | 669 | 49 | 28,57% | 1032,68 | |||||
| E 75 TS | 8 | 1273,27 | 837 | 48 | 56,25% | 1497,71 | |||||
| Centurion Mk. 5/1 RAAC | 8 | 955,48 | 649 | 48 | 37,50% | 1031,13 | |||||
| Strv K | 9 | 1563,04 | 808 | 46 | 47,83% | 1440,27 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1052,71 | 658 | 45 | 48,89% | 1239,25 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1413,61 | 784 | 44 | 47,73% | 1539,33 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 2735,74 | 863 | 43 | 46,51% | 2041,02 | |||||
| Object 268 Version 4 | 10 | 1645,07 | 745 | 43 | 55,81% | 1133,70 | |||||
| M12 | 7 | 757,93 | 655 | 42 | 61,90% | 973,41 | |||||
| Type 57 | 8 | 1986,69 | 1049 | 42 | 57,14% | 2639,47 | |||||
| Object 430U | 10 | 1401,33 | 599 | 42 | 33,33% | 887,73 | |||||
| STK-2 | 11 | 2943,95 | 974 | 41 | 46,34% | 2074,83 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 438,68 | 373 | 40 | 42,50% | 637,07 | |||||
| BZT-70 | 10 | 2586,15 | 864 | 39 | 46,15% | 1642,30 | |||||
| Fantôme | 9 | 2358,19 | 1005 | 37 | 56,76% | 2892,18 | |||||
| KV-4 | 8 | 631,14 | 448 | 36 | 41,67% | 443,59 | |||||
| AMX Canon d'assaut 105 | 8 | 1251,69 | 697 | 36 | 52,78% | 1349,35 | |||||
| Bisonte C45 | 8 | 1674,40 | 952 | 35 | 45,71% | 1844,34 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 2071,06 | 866 | 34 | 64,71% | 1822,46 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 181,50 | 193 | 34 | 35,29% | 412,67 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 2344,35 | 851 | 34 | 44,12% | 1774,40 | |||||
| E 75 | 9 | 2304,30 | 1025 | 33 | 63,64% | 2779,61 | |||||
| E 77 | 9 | 2009,00 | 912 | 32 | 56,25% | 1870,62 | |||||
| T14 | 5 | 297,94 | 336 | 31 | 38,71% | 345,69 | |||||
| T-832 | 8 | 2265,77 | 1175 | 31 | 61,29% | 3115,97 | |||||
| T-62A | 10 | 1149,07 | 488 | 30 | 26,67% | 597,44 | |||||
| Caliban | 8 | 1064,73 | 717 | 30 | 53,33% | 1082,46 | |||||
| IS-3 | 8 | 883,86 | 553 | 29 | 37,93% | 812,82 | |||||
| Object 252U Defender | 8 | 1519,76 | 1035 | 29 | 72,41% | 1988,18 | |||||
| Emil II | 9 | 1939,50 | 846 | 28 | 50,00% | 1794,57 | |||||
| T-46 | 3 | 141,82 | 225 | 28 | 39,29% | 385,61 | |||||
| ISU-152 | 8 | 908,89 | 574 | 28 | 53,57% | 802,13 | |||||
| 110 | 8 | 874,11 | 731 | 27 | 62,96% | 942,77 | |||||
| IS-6 | 8 | 269,00 | 265 | 26 | 38,46% | 13,02 | |||||
| T67 | 5 | 1298,38 | 810 | 26 | 50,00% | 3557,44 | |||||
| Covenanter | 5 | 95,80 | 207 | 25 | 56,00% | 182,44 | |||||
| M44 | 6 | 633,04 | 565 | 25 | 64,00% | 1062,41 | |||||
| 121B | 10 | 1889,12 | 760 | 25 | 40,00% | 1379,67 | |||||
| Maus | 10 | 1349,13 | 717 | 24 | 37,50% | 796,05 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 833,50 | 557 | 24 | 41,67% | 665,16 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1460,17 | 688 | 24 | 54,17% | 1461,64 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 167,64 | 185 | 22 | 40,91% | 480,63 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 68,18 | 157 | 22 | 63,64% | 214,20 | |||||
| E 50 | 9 | 2130,73 | 951 | 22 | 59,09% | 2175,93 | |||||
| M-VI-Y | 9 | 2389,00 | 1029 | 22 | 50,00% | 2592,30 | |||||
| Manticore | 10 | 737,91 | 713 | 22 | 50,00% | 773,59 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 680,71 | 509 | 21 | 52,38% | 1079,92 | |||||
| P.43 | 5 | 379,50 | 404 | 20 | 50,00% | 910,70 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 690,35 | 489 | 20 | 35,00% | 353,47 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 129,80 | 145 | 20 | 40,00% | 370,36 | |||||
| Object 140 | 10 | 1961,95 | 770 | 20 | 40,00% | 1420,42 | |||||
| XM69 Hacker | 11 | 2233,35 | 846 | 20 | 40,00% | 1355,65 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1353,60 | 718 | 20 | 40,00% | 1064,13 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1919,40 | 833 | 20 | 50,00% | 2317,57 | |||||
| T25/2 | 7 | 725,89 | 576 | 19 | 57,89% | 984,68 | |||||
| E 25 | 7 | 803,37 | 740 | 19 | 68,42% | 1132,02 | |||||
| P26/40 | 4 | 219,06 | 214 | 18 | 38,89% | 368,19 | |||||
| Strv 103B | 10 | 2355,94 | 868 | 18 | 66,67% | 1723,97 | |||||
| Birch Gun | 4 | 234,94 | 289 | 18 | 61,11% | 852,15 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 910,22 | 675 | 18 | 55,56% | 1167,98 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 714,22 | 599 | 18 | 55,56% | 703,30 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 266,11 | 249 | 18 | 33,33% | 0,00 | |||||
| SU-100Y | 6 | 698,06 | 592 | 18 | 55,56% | 1204,00 | |||||
| King Tiger (Captured) | 7 | 1247,67 | 874 | 18 | 61,11% | 1799,80 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 199,53 | 263 | 17 | 41,18% | 545,73 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 157,12 | 235 | 17 | 41,18% | 189,22 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 471,53 | 501 | 17 | 58,82% | 1762,89 | |||||
| Object 752 | 9 | 2076,71 | 1006 | 17 | 70,59% | 1730,73 | |||||
| M48A2 Räumpanzer | 8 | 757,12 | 559 | 17 | 35,29% | 584,50 | |||||
| Strv 74 | 6 | 508,38 | 339 | 16 | 43,75% | 696,96 | |||||
| CS-67 Szakal | 11 | 2634,38 | 861 | 16 | 50,00% | 1790,73 | |||||
| CS-53 | 8 | 1013,20 | 540 | 15 | 26,67% | 1186,09 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 198,93 | 249 | 15 | 33,33% | 371,15 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 2419,40 | 877 | 15 | 60,00% | 1767,54 | |||||
| T-70 | 3 | 195,67 | 154 | 15 | 20,00% | 514,73 | |||||
| IS-3A | 8 | 1379,33 | 757 | 15 | 40,00% | 1313,50 | |||||
| Progetto M40 mod. 65 | 10 | 2455,71 | 1072 | 14 | 71,43% | 2303,90 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 2621,86 | 898 | 14 | 42,86% | 1987,45 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 579,79 | 503 | 14 | 35,71% | 896,61 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 129,08 | 135 | 13 | 23,08% | 268,18 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 221,31 | 256 | 13 | 30,77% | 500,37 | |||||
| Panther | 7 | 646,46 | 599 | 13 | 53,85% | 875,04 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 915,00 | 603 | 13 | 30,77% | 1425,43 | |||||
| T30 | 9 | 1693,62 | 642 | 13 | 38,46% | 1263,83 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 663,23 | 678 | 13 | 76,92% | 1204,48 | |||||
| CS-44 | 7 | 797,15 | 616 | 13 | 46,15% | 1031,66 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 77,92 | 131 | 13 | 38,46% | 4,45 | |||||
| Type 91 Heavy | 3 | 158,08 | 193 | 13 | 61,54% | 484,73 | |||||
| SU-85B | 4 | 563,38 | 478 | 13 | 53,85% | 1616,36 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 571,92 | 598 | 13 | 53,85% | 663,59 | |||||
| Škoda T 27 | 8 | 1311,77 | 713 | 13 | 46,15% | 1603,40 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 1771,15 | 768 | 13 | 30,77% | 1703,68 | |||||
| leKpz M 41 90 mm | 8 | 666,46 | 546 | 13 | 46,15% | 1090,68 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 1064,92 | 828 | 12 | 50,00% | 1219,80 | |||||
| Object 283 | 9 | 1330,50 | 799 | 12 | 66,67% | 1318,91 | |||||
| STG Guard | 8 | 1094,25 | 568 | 12 | 33,33% | 1036,92 | |||||
| FV4202 | 8 | 758,92 | 549 | 12 | 25,00% | 748,37 | |||||
| AMX 40 | 4 | 293,55 | 433 | 11 | 63,64% | 1305,98 | |||||
| Type 68 | 9 | 1310,18 | 974 | 11 | 81,82% | 1233,42 | |||||
| SU-101 | 8 | 955,00 | 700 | 11 | 63,64% | 1132,27 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 1690,09 | 908 | 11 | 63,64% | 2226,86 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 1283,09 | 728 | 11 | 27,27% | 1327,92 | |||||
| P.43 bis | 6 | 294,20 | 422 | 10 | 60,00% | 463,94 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 539,50 | 350 | 10 | 10,00% | 165,83 | |||||
| IS-4 | 10 | 2174,30 | 1020 | 10 | 70,00% | 1818,87 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 118,00 | 146 | 10 | 50,00% | 192,57 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 1851,60 | 985 | 10 | 70,00% | 2571,73 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 265,90 | 538 | 10 | 70,00% | 746,50 | |||||
| ST-I | 9 | 1502,90 | 724 | 10 | 30,00% | 1082,08 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 194,10 | 372 | 10 | 50,00% | 914,78 | |||||
| ASTRON Rex 105 mm | 8 | 1304,10 | 746 | 10 | 50,00% | 1333,22 | |||||
| AT 15A | 7 | 632,00 | 535 | 10 | 40,00% | 667,63 | |||||
| Dicker Max | 6 | 1014,80 | 567 | 10 | 40,00% | 1599,07 | |||||
| Tiger I | 7 | 1457,89 | 917 | 9 | 44,44% | 1876,26 | |||||
| M15/42 | 3 | 109,78 | 127 | 9 | 33,33% | 62,72 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 400,89 | 435 | 9 | 33,33% | 902,53 | |||||
| M47 Iron Arnie | 8 | 1153,67 | 608 | 9 | 33,33% | 1220,99 | |||||
| Bretagne Panther | 6 | 564,89 | 463 | 9 | 22,22% | 708,26 | |||||
| T78 | 6 | 633,44 | 424 | 9 | 33,33% | 632,15 | |||||
| L6/40 | 2 | 103,38 | 236 | 8 | 50,00% | 191,42 | |||||
| M2 Light | 2 | 205,63 | 241 | 8 | 62,50% | 872,34 | |||||
| T28 | 8 | 1259,88 | 616 | 8 | 25,00% | 1012,45 | |||||
| BZ-79 | 11 | 1820,13 | 729 | 8 | 37,50% | 771,49 | |||||
| T-80 | 4 | 104,50 | 158 | 8 | 62,50% | 320,34 | |||||
| AMX 13 105 | 10 | 1017,50 | 887 | 8 | 62,50% | 1306,58 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 393,50 | 465 | 8 | 37,50% | 405,53 | |||||
| Matilda LVT | 4 | 1005,25 | 810 | 8 | 37,50% | 2464,59 | |||||
| VK 75.01 (K) | 8 | 1138,88 | 692 | 8 | 25,00% | 1011,25 | |||||
| A-20 | 5 | 181,57 | 398 | 7 | 71,43% | 635,27 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 317,57 | 274 | 7 | 14,29% | 449,32 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 254,57 | 270 | 7 | 71,43% | 1048,09 | |||||
| SU-5 | 4 | 108,71 | 112 | 7 | 14,29% | 0,65 | |||||
| Type 58 | 6 | 985,00 | 757 | 7 | 71,43% | 2107,35 | |||||
| SU-8 | 6 | 754,14 | 589 | 7 | 57,14% | 1050,64 | |||||
| Vz. 63P | 11 | 2271,71 | 726 | 7 | 28,57% | 1271,23 | |||||
| TS-54 | 8 | 1693,29 | 945 | 7 | 57,14% | 1728,02 | |||||
| FV201 (A45) | 7 | 599,29 | 433 | 7 | 28,57% | 534,45 | |||||
| Caernarvon | 8 | 405,33 | 491 | 6 | 50,00% | 272,01 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 555,83 | 442 | 6 | 50,00% | 649,12 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 192,00 | 375 | 6 | 66,67% | 634,27 | |||||
| Comet | 7 | 661,67 | 518 | 6 | 33,33% | 765,24 | |||||
| Bishop | 5 | 44,00 | 185 | 6 | 66,67% | 251,06 | |||||
| IS-2-II | 8 | 176,17 | 386 | 6 | 33,33% | 0,00 | |||||
| AMBT | 8 | 1724,33 | 729 | 6 | 33,33% | 1695,56 | |||||
| HWK 30 | 8 | 625,83 | 520 | 6 | 50,00% | 879,44 | |||||
| MKA | 2 | 228,83 | 227 | 6 | 50,00% | 836,85 | |||||
| TS-6 | 9 | 2178,67 | 1080 | 6 | 66,67% | 2292,33 | |||||
| Cromwell B | 6 | 179,33 | 299 | 6 | 16,67% | 28,17 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 1251,00 | 897 | 5 | 80,00% | 2969,66 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 32,60 | 73 | 5 | 20,00% | 0,00 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 235,40 | 208 | 5 | 0,00% | 167,65 | |||||
| Matilda Black Prince | 5 | 477,80 | 535 | 5 | 80,00% | 1181,52 | |||||
| Excelsior | 5 | 159,60 | 192 | 5 | 40,00% | 29,34 | |||||
| M4A3E8 Thunderbolt VII | 6 | 638,00 | 631 | 5 | 60,00% | 1212,10 | |||||
| KR-1 | 11 | 2605,60 | 1322 | 5 | 100,00% | 2110,97 | |||||
| T803 | 11 | 1411,60 | 871 | 5 | 60,00% | 879,41 | |||||
| Fauteur | 11 | 2815,00 | 1247 | 5 | 80,00% | 2007,15 | |||||
| T-34 | 5 | 400,75 | 354 | 4 | 25,00% | 984,62 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 38,00 | 56 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 53,50 | 126 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 0,00 | 41 | 4 | 25,00% | 0,00 | |||||
| AMX 30 B | 10 | 1381,75 | 684 | 4 | 50,00% | 1025,74 | |||||
| T-50-2 | 6 | 816,00 | 950 | 4 | 100,00% | 2519,70 | |||||
| T26E5 | 8 | 450,25 | 778 | 4 | 50,00% | 347,39 | |||||
| T 55A | 9 | 2231,50 | 1331 | 4 | 100,00% | 2966,86 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 1090,25 | 615 | 4 | 50,00% | 1404,33 | |||||
| 59-Patton | 8 | 668,00 | 710 | 4 | 75,00% | 785,73 | |||||
| 122 TM | 8 | 1223,50 | 710 | 4 | 50,00% | 1225,17 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 140,33 | 164 | 3 | 33,33% | 465,18 | |||||
| Renault FT | 1 | 51,00 | 106 | 3 | 66,67% | 255,11 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 437,00 | 357 | 3 | 33,33% | 1145,43 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 183,00 | 243 | 3 | 0,00% | 181,30 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 33,33 | 58 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 33,33 | 93 | 3 | 33,33% | 0,75 | |||||
| Sexton II | 3 | 2,33 | 99 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 40,00 | 25 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| IS-2 | 7 | 806,33 | 501 | 3 | 33,33% | 756,76 | |||||
| AMX 67 Imbattable | 11 | 305,00 | 387 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| XM57 | 8 | 1636,67 | 893 | 3 | 66,67% | 1614,85 | |||||
| T-116 | 3 | 274,33 | 509 | 3 | 66,67% | 1441,85 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1351,00 | 585 | 3 | 33,33% | 932,81 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 1169,33 | 902 | 3 | 66,67% | 2251,30 | |||||
| Bofors Tornvagn | 8 | 1827,00 | 968 | 3 | 66,67% | 2390,60 | |||||
| Sherman VC Firefly | 6 | 153,00 | 123 | 3 | 0,00% | 0,00 | |||||
| TT-130M | 9 | 1861,00 | 958 | 3 | 66,67% | 2001,17 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 38,50 | 140 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 232,50 | 297 | 2 | 0,00% | 1104,96 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 36,50 | 32 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Matilda | 4 | 398,00 | 201 | 2 | 0,00% | 904,82 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 358,00 | 425 | 2 | 100,00% | 631,44 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 143,50 | 289 | 2 | 100,00% | 353,03 | |||||
| Leo | 7 | 757,00 | 349 | 2 | 50,00% | 908,11 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 791,50 | 478 | 2 | 50,00% | 2412,34 | |||||
| MS-1 | 1 | 19,00 | 122 | 2 | 0,00% | 3,10 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 482,50 | 318 | 2 | 0,00% | 1215,25 | |||||
| AT-1 | 2 | 136,50 | 150 | 2 | 50,00% | 380,87 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 950,00 | 659 | 2 | 50,00% | 1018,18 | |||||
| SU-76M | 4 | 212,00 | 348 | 2 | 100,00% | 612,95 | |||||
| E 100 | 10 | 1863,00 | 577 | 2 | 0,00% | 1159,82 | |||||
| IS-M | 8 | 615,50 | 394 | 2 | 0,00% | 402,86 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 881,00 | 972 | 2 | 100,00% | 970,51 | |||||
| Projet Louis | 9 | 991,50 | 980 | 2 | 100,00% | 1462,40 | |||||
| M4A1 FL 10 | 6 | 461,00 | 311 | 2 | 0,00% | 416,18 | |||||
| M4A1 Revalorisé | 8 | 1304,50 | 679 | 2 | 50,00% | 1557,91 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 0,00 | 83 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 164,00 | 284 | 1 | 100,00% | 957,65 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 61,00 | 59 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 34,00 | 66 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T-34-2 | 8 | 1316,00 | 978 | 1 | 100,00% | 1934,50 | |||||
| D1 | 2 | 23,00 | 141 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 265,00 | 416 | 1 | 100,00% | 1105,14 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 0,00 | 47 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M41 | 5 | 29,00 | 188 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Type T-34 | 5 | 527,00 | 300 | 1 | 0,00% | 1308,14 | |||||
| Tiger II | 8 | 290,00 | 575 | 1 | 100,00% | 280,72 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 408,00 | 834 | 1 | 100,00% | 2633,72 | |||||
| T3 HMC | 2 | 202,00 | 200 | 1 | 100,00% | 902,59 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 283,00 | 183 | 1 | 0,00% | 54,39 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 157,00 | 106 | 1 | 0,00% | 257,98 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 0,00 | 129 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| FCM 36 | 2 | 84,00 | 101 | 1 | 0,00% | 111,05 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 522,00 | 401 | 1 | 0,00% | 626,30 | |||||
| Renault R35 | 2 | 0,00 | 24 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 1846,00 | 999 | 1 | 100,00% | 1743,45 | |||||
| T-34 with L-11 | 4 | 582,00 | 635 | 1 | 0,00% | 2624,42 | |||||
| M4-85 | 5 | 1064,00 | 1265 | 1 | 100,00% | 2880,37 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 74,00 | 77 | 1 | 0,00% | 7,95 | |||||
| M-IV-Y | 8 | 0,00 | 171 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T-29 | 3 | 570,00 | 813 | 1 | 100,00% | 2574,28 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 1313,00 | 929 | 1 | 100,00% | 1422,45 | |||||
| TBT | 9 | 1877,00 | 935 | 1 | 100,00% | 1334,96 | |||||
| KV-5 | 8 | 589,00 | 984 | 1 | 100,00% | 624,56 | |||||
| Sexton I | 3 | 0,00 | 80 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 211,00 | 506 | 1 | 0,00% | 239,96 | |||||
| Valiant | 5 | 510,00 | 369 | 1 | 0,00% | 774,39 |
XDJohnnyXD
Overall Stats
| Total | Past 24 hours | Past 7 days | Past 30 days | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Battles | 17126 | 9 | 77 | 144 | ||||
| Ø Tier | 8,47 | 9,89 | 9,97 | 9,99 | ||||
| Victories | 8612 | 50,29% | 3 | 33,33% | 39 | 50,65% | 74 | 51,39% |
| Defeats | 8267 | 48,27% | 6 | 66,67% | 37 | 48,05% | 67 | 46,53% |
| Draws | 247 | 1,44% | 0 | 0,00% | 1 | 1,30% | 3 | 2,08% |
| Battles survived | 4928 | 28,77% | 2 | 22,22% | 25 | 32,47% | 44 | 30,56% |
| Tanks destroyed | 15198 | 0,89 | 6 | 0,67 | 79 | 1,03 | 139 | 0,97 |
| Destruction ratio | 1,25 | 0,86 | 1,52 | 1,39 | ||||
| Tanks spotted | 17592 | 1,03 | 14 | 1,56 | 91 | 1,18 | 181 | 1,26 |
| Damage dealt | 1.509,56 | 1.595,44 | 2.117,56 | 2.062,11 | ||||
| Capture points | 11206 | 0,65 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Defense points | 5525 | 0,32 | 3 | 0,33 | 6 | 0,08 | 31 | 0,22 |
| Experience | 726,42 | 712,11 | 894,40 | 882,00 | ||||
| WN7 | 1147,92 | 772,98 | 1214,75 | 1206,29 | ||||
| WN8 | 1559,92 | 974,95 | 1718,43 | 1740,62 | ||||
| Total | ||
|---|---|---|
| Battles | 17126 | |
| Ø Tier | 8,47 | |
| Victories | 8612 | 50,29% |
| Defeats | 8267 | 48,27% |
| Draws | 247 | 1,44% |
| Battles survived | 4928 | 28,77% |
| Tanks destroyed | 15198 | 0,89 |
| Destruction ratio | 1,25 | |
| Tanks spotted | 17592 | 1,03 |
| Damage dealt | 1.509,56 | |
| Capture points | 11206 | 0,65 |
| Defense points | 5525 | 0,32 |
| Experience | 726,42 | |
| WN7 | 1147,92 | |
| WN8 | 1559,92 | |
| Past 24 hours | ||
|---|---|---|
| Battles | 9 | |
| Ø Tier | 9,89 | |
| Victories | 3 | 33,33% |
| Defeats | 6 | 66,67% |
| Draws | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 2 | 22,22% |
| Tanks destroyed | 6 | 0,67 |
| Destruction ratio | 0,86 | |
| Tanks spotted | 14 | 1,56 |
| Damage dealt | 1.595,44 | |
| Capture points | 0 | 0,00 |
| Defense points | 3 | 0,33 |
| Experience | 712,11 | |
| WN7 | 772,98 | |
| WN8 | 974,95 | |
| Past 7 days | ||
|---|---|---|
| Battles | 77 | |
| Ø Tier | 9,97 | |
| Victories | 39 | 50,65% |
| Defeats | 37 | 48,05% |
| Draws | 1 | 1,30% |
| Battles survived | 25 | 32,47% |
| Tanks destroyed | 79 | 1,03 |
| Destruction ratio | 1,52 | |
| Tanks spotted | 91 | 1,18 |
| Damage dealt | 2.117,56 | |
| Capture points | 0 | 0,00 |
| Defense points | 6 | 0,08 |
| Experience | 894,40 | |
| WN7 | 1214,75 | |
| WN8 | 1718,43 | |
| Past 30 days | ||
|---|---|---|
| Battles | 144 | |
| Ø Tier | 9,99 | |
| Victories | 74 | 51,39% |
| Defeats | 67 | 46,53% |
| Draws | 3 | 2,08% |
| Battles survived | 44 | 30,56% |
| Tanks destroyed | 139 | 0,97 |
| Destruction ratio | 1,39 | |
| Tanks spotted | 181 | 1,26 |
| Damage dealt | 2.062,11 | |
| Capture points | 0 | 0,00 |
| Defense points | 31 | 0,22 |
| Experience | 882,00 | |
| WN7 | 1206,29 | |
| WN8 | 1740,62 | |
Created at:
Last battle:
Last update:
Globalmap Absolute X
| Total | Past 24 hours | Past 7 days | Past 30 days | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Battles | 272 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Victories | 124 | 45,59% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Defeats | 140 | 51,47% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Draws | 8 | 2,94% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 63 | 23,16% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks destroyed | 149 | 0,55 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Destruction ratio | 0,71 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tanks spotted | 524 | 1,93 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Damage dealt | 1.385,96 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Capture points | 276 | 1,01 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Defense points | 80 | 0,29 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Experience | 686,40 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Total | ||
|---|---|---|
| Battles | 272 | |
| Victories | 124 | 45,59% |
| Defeats | 140 | 51,47% |
| Draws | 8 | 2,94% |
| Battles survived | 63 | 23,16% |
| Tanks destroyed | 149 | 0,55 |
| Destruction ratio | 0,71 | |
| Tanks spotted | 524 | 1,93 |
| Damage dealt | 1.385,96 | |
| Capture points | 276 | 1,01 |
| Defense points | 80 | 0,29 |
| Experience | 686,40 | |
| Past 24 hours | ||
|---|---|---|
| Battles | 0 | |
| Victories | 0 | 0,00% |
| Defeats | 0 | 0,00% |
| Draws | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 0 | 0,00% |
| Tanks destroyed | 0 | 0,00 |
| Destruction ratio | 0,00 | |
| Tanks spotted | 0 | 0,00 |
| Damage dealt | 0,00 | |
| Capture points | 0 | 0,00 |
| Defense points | 0 | 0,00 |
| Experience | 0,00 | |
| Past 7 days | ||
|---|---|---|
| Battles | 0 | |
| Victories | 0 | 0,00% |
| Defeats | 0 | 0,00% |
| Draws | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 0 | 0,00% |
| Tanks destroyed | 0 | 0,00 |
| Destruction ratio | 0,00 | |
| Tanks spotted | 0 | 0,00 |
| Damage dealt | 0,00 | |
| Capture points | 0 | 0,00 |
| Defense points | 0 | 0,00 |
| Experience | 0,00 | |
| Past 30 days | ||
|---|---|---|
| Battles | 0 | |
| Victories | 0 | 0,00% |
| Defeats | 0 | 0,00% |
| Draws | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 0 | 0,00% |
| Tanks destroyed | 0 | 0,00 |
| Destruction ratio | 0,00 | |
| Tanks spotted | 0 | 0,00 |
| Damage dealt | 0,00 | |
| Capture points | 0 | 0,00 |
| Defense points | 0 | 0,00 |
| Experience | 0,00 | |
Globalmap Champion VIII
| Total | Past 24 hours | Past 7 days | Past 30 days | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Battles | 13 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Victories | 5 | 38,46% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Defeats | 8 | 61,54% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Draws | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 2 | 15,38% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks destroyed | 3 | 0,23 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Destruction ratio | 0,27 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tanks spotted | 15 | 1,15 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Damage dealt | 839,46 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Capture points | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Defense points | 49 | 3,77 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Experience | 530,77 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Total | ||
|---|---|---|
| Battles | 13 | |
| Victories | 5 | 38,46% |
| Defeats | 8 | 61,54% |
| Draws | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 2 | 15,38% |
| Tanks destroyed | 3 | 0,23 |
| Destruction ratio | 0,27 | |
| Tanks spotted | 15 | 1,15 |
| Damage dealt | 839,46 | |
| Capture points | 0 | 0,00 |
| Defense points | 49 | 3,77 |
| Experience | 530,77 | |
| Past 24 hours | ||
|---|---|---|
| Battles | 0 | |
| Victories | 0 | 0,00% |
| Defeats | 0 | 0,00% |
| Draws | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 0 | 0,00% |
| Tanks destroyed | 0 | 0,00 |
| Destruction ratio | 0,00 | |
| Tanks spotted | 0 | 0,00 |
| Damage dealt | 0,00 | |
| Capture points | 0 | 0,00 |
| Defense points | 0 | 0,00 |
| Experience | 0,00 | |
| Past 7 days | ||
|---|---|---|
| Battles | 0 | |
| Victories | 0 | 0,00% |
| Defeats | 0 | 0,00% |
| Draws | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 0 | 0,00% |
| Tanks destroyed | 0 | 0,00 |
| Destruction ratio | 0,00 | |
| Tanks spotted | 0 | 0,00 |
| Damage dealt | 0,00 | |
| Capture points | 0 | 0,00 |
| Defense points | 0 | 0,00 |
| Experience | 0,00 | |
| Past 30 days | ||
|---|---|---|
| Battles | 0 | |
| Victories | 0 | 0,00% |
| Defeats | 0 | 0,00% |
| Draws | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 0 | 0,00% |
| Tanks destroyed | 0 | 0,00 |
| Destruction ratio | 0,00 | |
| Tanks spotted | 0 | 0,00 |
| Damage dealt | 0,00 | |
| Capture points | 0 | 0,00 |
| Defense points | 0 | 0,00 |
| Experience | 0,00 | |
Globalmap Middle VI
| Total | Past 24 hours | Past 7 days | Past 30 days | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Battles | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Victories | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Defeats | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Draws | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks destroyed | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Destruction ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tanks spotted | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Damage dealt | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Capture points | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Defense points | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Experience | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Total | ||
|---|---|---|
| Battles | 0 | |
| Victories | 0 | 0,00% |
| Defeats | 0 | 0,00% |
| Draws | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 0 | 0,00% |
| Tanks destroyed | 0 | 0,00 |
| Destruction ratio | 0,00 | |
| Tanks spotted | 0 | 0,00 |
| Damage dealt | 0,00 | |
| Capture points | 0 | 0,00 |
| Defense points | 0 | 0,00 |
| Experience | 0,00 | |
| Past 24 hours | ||
|---|---|---|
| Battles | 0 | |
| Victories | 0 | 0,00% |
| Defeats | 0 | 0,00% |
| Draws | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 0 | 0,00% |
| Tanks destroyed | 0 | 0,00 |
| Destruction ratio | 0,00 | |
| Tanks spotted | 0 | 0,00 |
| Damage dealt | 0,00 | |
| Capture points | 0 | 0,00 |
| Defense points | 0 | 0,00 |
| Experience | 0,00 | |
| Past 7 days | ||
|---|---|---|
| Battles | 0 | |
| Victories | 0 | 0,00% |
| Defeats | 0 | 0,00% |
| Draws | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 0 | 0,00% |
| Tanks destroyed | 0 | 0,00 |
| Destruction ratio | 0,00 | |
| Tanks spotted | 0 | 0,00 |
| Damage dealt | 0,00 | |
| Capture points | 0 | 0,00 |
| Defense points | 0 | 0,00 |
| Experience | 0,00 | |
| Past 30 days | ||
|---|---|---|
| Battles | 0 | |
| Victories | 0 | 0,00% |
| Defeats | 0 | 0,00% |
| Draws | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 0 | 0,00% |
| Tanks destroyed | 0 | 0,00 |
| Destruction ratio | 0,00 | |
| Tanks spotted | 0 | 0,00 |
| Damage dealt | 0,00 | |
| Capture points | 0 | 0,00 |
| Defense points | 0 | 0,00 |
| Experience | 0,00 | |
Company statistics
| Total | Past 24 hours | Past 7 days | Past 30 days | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Battles | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Victories | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Defeats | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Draws | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks destroyed | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Destruction ratio | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tanks spotted | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Damage dealt | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Capture points | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Defense points | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Experience | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Total | ||
|---|---|---|
| Battles | 0 | |
| Victories | 0 | 0,00% |
| Defeats | 0 | 0,00% |
| Draws | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 0 | 0,00% |
| Tanks destroyed | 0 | 0,00 |
| Destruction ratio | 0,00 | |
| Tanks spotted | 0 | 0,00 |
| Damage dealt | 0,00 | |
| Capture points | 0 | 0,00 |
| Defense points | 0 | 0,00 |
| Experience | 0,00 | |
| Past 24 hours | ||
|---|---|---|
| Battles | 0 | |
| Victories | 0 | 0,00% |
| Defeats | 0 | 0,00% |
| Draws | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 0 | 0,00% |
| Tanks destroyed | 0 | 0,00 |
| Destruction ratio | 0,00 | |
| Tanks spotted | 0 | 0,00 |
| Damage dealt | 0,00 | |
| Capture points | 0 | 0,00 |
| Defense points | 0 | 0,00 |
| Experience | 0,00 | |
| Past 7 days | ||
|---|---|---|
| Battles | 0 | |
| Victories | 0 | 0,00% |
| Defeats | 0 | 0,00% |
| Draws | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 0 | 0,00% |
| Tanks destroyed | 0 | 0,00 |
| Destruction ratio | 0,00 | |
| Tanks spotted | 0 | 0,00 |
| Damage dealt | 0,00 | |
| Capture points | 0 | 0,00 |
| Defense points | 0 | 0,00 |
| Experience | 0,00 | |
| Past 30 days | ||
|---|---|---|
| Battles | 0 | |
| Victories | 0 | 0,00% |
| Defeats | 0 | 0,00% |
| Draws | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 0 | 0,00% |
| Tanks destroyed | 0 | 0,00 |
| Destruction ratio | 0,00 | |
| Tanks spotted | 0 | 0,00 |
| Damage dealt | 0,00 | |
| Capture points | 0 | 0,00 |
| Defense points | 0 | 0,00 |
| Experience | 0,00 | |
Team statistics
| Total | Past 24 hours | Past 7 days | Past 30 days | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Battles | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Victories | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Defeats | 2 | 100,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Draws | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Tanks destroyed | 1 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Destruction ratio | 0,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Tanks spotted | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Damage dealt | 497,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Capture points | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Defense points | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Experience | 150,50 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Total | ||
|---|---|---|
| Battles | 2 | |
| Victories | 0 | 0,00% |
| Defeats | 2 | 100,00% |
| Draws | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 0 | 0,00% |
| Tanks destroyed | 1 | 0,50 |
| Destruction ratio | 0,50 | |
| Tanks spotted | 0 | 0,00 |
| Damage dealt | 497,50 | |
| Capture points | 0 | 0,00 |
| Defense points | 0 | 0,00 |
| Experience | 150,50 | |
| Past 24 hours | ||
|---|---|---|
| Battles | 0 | |
| Victories | 0 | 0,00% |
| Defeats | 0 | 0,00% |
| Draws | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 0 | 0,00% |
| Tanks destroyed | 0 | 0,00 |
| Destruction ratio | 0,00 | |
| Tanks spotted | 0 | 0,00 |
| Damage dealt | 0,00 | |
| Capture points | 0 | 0,00 |
| Defense points | 0 | 0,00 |
| Experience | 0,00 | |
| Past 7 days | ||
|---|---|---|
| Battles | 0 | |
| Victories | 0 | 0,00% |
| Defeats | 0 | 0,00% |
| Draws | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 0 | 0,00% |
| Tanks destroyed | 0 | 0,00 |
| Destruction ratio | 0,00 | |
| Tanks spotted | 0 | 0,00 |
| Damage dealt | 0,00 | |
| Capture points | 0 | 0,00 |
| Defense points | 0 | 0,00 |
| Experience | 0,00 | |
| Past 30 days | ||
|---|---|---|
| Battles | 0 | |
| Victories | 0 | 0,00% |
| Defeats | 0 | 0,00% |
| Draws | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 0 | 0,00% |
| Tanks destroyed | 0 | 0,00 |
| Destruction ratio | 0,00 | |
| Tanks spotted | 0 | 0,00 |
| Damage dealt | 0,00 | |
| Capture points | 0 | 0,00 |
| Defense points | 0 | 0,00 |
| Experience | 0,00 | |
Skirmishes statistics
| Total | Past 24 hours | Past 7 days | Past 30 days | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Battles | 11240 | 8 | 49 | 52 | ||||
| Victories | 5293 | 47,09% | 7 | 87,50% | 36 | 73,47% | 37 | 71,15% |
| Defeats | 5658 | 50,34% | 1 | 12,50% | 13 | 26,53% | 15 | 28,85% |
| Draws | 289 | 2,57% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 3662 | 32,58% | 5 | 62,50% | 25 | 51,02% | 26 | 50,00% |
| Tanks destroyed | 7911 | 0,70 | 6 | 0,75 | 27 | 0,55 | 30 | 0,58 |
| Destruction ratio | 1,04 | 2,00 | 1,13 | 1,15 | ||||
| Tanks spotted | 11637 | 1,04 | 14 | 1,75 | 61 | 1,24 | 64 | 1,23 |
| Damage dealt | 1.222,71 | 2.098,63 | 1.690,20 | 1.703,58 | ||||
| Capture points | 12697 | 1,13 | 0 | 0,00 | 21 | 0,43 | 21 | 0,40 |
| Defense points | 22200 | 1,98 | 54 | 6,75 | 366 | 7,47 | 366 | 7,04 |
| Experience | 617,69 | 1.283,75 | 1.043,76 | 1.024,31 | ||||
| Total | ||
|---|---|---|
| Battles | 11240 | |
| Victories | 5293 | 47,09% |
| Defeats | 5658 | 50,34% |
| Draws | 289 | 2,57% |
| Battles survived | 3662 | 32,58% |
| Tanks destroyed | 7911 | 0,70 |
| Destruction ratio | 1,04 | |
| Tanks spotted | 11637 | 1,04 |
| Damage dealt | 1.222,71 | |
| Capture points | 12697 | 1,13 |
| Defense points | 22200 | 1,98 |
| Experience | 617,69 | |
| Past 24 hours | ||
|---|---|---|
| Battles | 8 | |
| Victories | 7 | 87,50% |
| Defeats | 1 | 12,50% |
| Draws | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 5 | 62,50% |
| Tanks destroyed | 6 | 0,75 |
| Destruction ratio | 2,00 | |
| Tanks spotted | 14 | 1,75 |
| Damage dealt | 2.098,63 | |
| Capture points | 0 | 0,00 |
| Defense points | 54 | 6,75 |
| Experience | 1.283,75 | |
| Past 7 days | ||
|---|---|---|
| Battles | 49 | |
| Victories | 36 | 73,47% |
| Defeats | 13 | 26,53% |
| Draws | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 25 | 51,02% |
| Tanks destroyed | 27 | 0,55 |
| Destruction ratio | 1,13 | |
| Tanks spotted | 61 | 1,24 |
| Damage dealt | 1.690,20 | |
| Capture points | 21 | 0,43 |
| Defense points | 366 | 7,47 |
| Experience | 1.043,76 | |
| Past 30 days | ||
|---|---|---|
| Battles | 52 | |
| Victories | 37 | 71,15% |
| Defeats | 15 | 28,85% |
| Draws | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 26 | 50,00% |
| Tanks destroyed | 30 | 0,58 |
| Destruction ratio | 1,15 | |
| Tanks spotted | 64 | 1,23 |
| Damage dealt | 1.703,58 | |
| Capture points | 21 | 0,40 |
| Defense points | 366 | 7,04 |
| Experience | 1.024,31 | |
Stronghold defense statistics
| Total | Past 24 hours | Past 7 days | Past 30 days | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Battles | 6686 | 4 | 67 | 206 | ||||
| Victories | 3432 | 51,33% | 4 | 100,00% | 42 | 62,69% | 119 | 57,77% |
| Defeats | 3180 | 47,56% | 0 | 0,00% | 25 | 37,31% | 84 | 40,78% |
| Draws | 74 | 1,11% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 3 | 1,46% |
| Battles survived | 2009 | 30,05% | 2 | 50,00% | 19 | 28,36% | 50 | 24,27% |
| Tanks destroyed | 5272 | 0,79 | 4 | 1,00 | 56 | 0,84 | 147 | 0,71 |
| Destruction ratio | 1,13 | 2,00 | 1,17 | 0,94 | ||||
| Tanks spotted | 11645 | 1,74 | 8 | 2,00 | 67 | 1,00 | 185 | 0,90 |
| Damage dealt | 1.949,18 | 2.575,50 | 2.094,37 | 1.898,66 | ||||
| Capture points | 5222 | 0,78 | 0 | 0,00 | 40 | 0,60 | 40 | 0,19 |
| Defense points | 7178 | 1,07 | 0 | 0,00 | 26 | 0,39 | 60 | 0,29 |
| Experience | 839,16 | 1.598,50 | 1.023,03 | 929,27 | ||||
| Total | ||
|---|---|---|
| Battles | 6686 | |
| Victories | 3432 | 51,33% |
| Defeats | 3180 | 47,56% |
| Draws | 74 | 1,11% |
| Battles survived | 2009 | 30,05% |
| Tanks destroyed | 5272 | 0,79 |
| Destruction ratio | 1,13 | |
| Tanks spotted | 11645 | 1,74 |
| Damage dealt | 1.949,18 | |
| Capture points | 5222 | 0,78 |
| Defense points | 7178 | 1,07 |
| Experience | 839,16 | |
| Past 24 hours | ||
|---|---|---|
| Battles | 4 | |
| Victories | 4 | 100,00% |
| Defeats | 0 | 0,00% |
| Draws | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 2 | 50,00% |
| Tanks destroyed | 4 | 1,00 |
| Destruction ratio | 2,00 | |
| Tanks spotted | 8 | 2,00 |
| Damage dealt | 2.575,50 | |
| Capture points | 0 | 0,00 |
| Defense points | 0 | 0,00 |
| Experience | 1.598,50 | |
| Past 7 days | ||
|---|---|---|
| Battles | 67 | |
| Victories | 42 | 62,69% |
| Defeats | 25 | 37,31% |
| Draws | 0 | 0,00% |
| Battles survived | 19 | 28,36% |
| Tanks destroyed | 56 | 0,84 |
| Destruction ratio | 1,17 | |
| Tanks spotted | 67 | 1,00 |
| Damage dealt | 2.094,37 | |
| Capture points | 40 | 0,60 |
| Defense points | 26 | 0,39 |
| Experience | 1.023,03 | |
| Past 30 days | ||
|---|---|---|
| Battles | 206 | |
| Victories | 119 | 57,77% |
| Defeats | 84 | 40,78% |
| Draws | 3 | 1,46% |
| Battles survived | 50 | 24,27% |
| Tanks destroyed | 147 | 0,71 |
| Destruction ratio | 0,94 | |
| Tanks spotted | 185 | 0,90 |
| Damage dealt | 1.898,66 | |
| Capture points | 40 | 0,19 |
| Defense points | 60 | 0,29 |
| Experience | 929,27 | |
Anzeigen
Anzeigen