[_BAN_] BANICI

Gramy dla przyjemności.

Description

Jeżeli twój dotychczasowy dowódca wqrwił Cię do granic możliwości , a dowódca kompani " gimbol " kolejny raz wyzwał Cię od najgorszych nie mając pojęcia o taktyce - trafiłeś pod dobry adres .
Poszukujemy graczy przede wszystkim grających dla przyjemności w dobrym towarzystwie bez niepotrzebnej spiny i obrzucania się mięchem .
Kładziemy duży nacisk na :
- kompanię
- 7 na 7
- ESL
Dlatego wymagamy od graczy odpowiednich czołgów , wystarczy mieć po jednym ulubionym czołgu na daną kompanię.
Obowiązkowy :
- TS3 ( z kanałem dla tych co mają ciężki dzień i bez kija nie podchodź )
- sprawny mikrofon
- 18 lat (ewentualnie dojrzałość emocjonalna )
- 1 czołg 10 tieru
Oczywiście CW chętnie gramy i każda " 10 " nowego kandydata mile widziana .
Poszukujemy graczy pełnoletnich umiejący zachować się i grać zespołowo .
Zapewniamy dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia wekendowe :)
W sprawach rekrutacji zgłaszać się do KURA13 , krulik73
BOŻE CHROŃ OD UNFALI itp.

Clan statistics

Number of members: 3

Total
Ø Battles321
Ø WN81463,00
Ø WinRate56,76%
Anzeigen

Clan members

#Player name30D WN830D BattlesWN8Ø WinRateBattlesLast battlePositionJoined
1banita20140,0002223,0759,72%216Executive officer
2Gtaszi60,0001242,9355,90%746Executive officer
3jestemwciazyodtygodnia0,0000,00N/A0Commander

Skirmishes statistics

#Player name7D Battles30D Battles
1banita201400
2Gtaszi600
3jestemwciazyodtygodnia00
Anzeigen

Clan history

Player nameChangeDate
Franz_tomeKLeft